5800-120-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5800-120-RC
JLCPCB Part #
C1332292
Package
Plugin,D7xL17.8mm
Description
12uH 2A 3.4A 35mΩ ±10% 插件,D7xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS