4814P-T02-102LF
MFR.Part #
4814P-T02-102LF
JLCPCB Part #
C1359603
Description
13 14 1kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS