4814P-T01-102LF
MFR.Part #
4814P-T01-102LF
JLCPCB Part #
C1363219
Description
14 160mW 1kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS