4610X-101-560LF
MFR.Part #
4610X-101-560LF
JLCPCB Part #
C1359176
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 200mW 56Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS