CG0402MLU-24G
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CG0402MLU-24G
JLCPCB Part #
C2655540
Package
0402
Description
-40℃~+125℃ 0.05pF 1 24V 25V 5nA ESD IEC 61000-4-2 0402 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS