4814P-T02-152LF
MFR.Part #
4814P-T02-152LF
JLCPCB Part #
C1359800
Description
1.5kΩ 13 14 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS