4114R-2-681LF
MFR.Part #
4114R-2-681LF
JLCPCB Part #
C1360487
Description
125mW 13 14 680Ω ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS