4114R-2-181LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4114R-2-181LF
JLCPCB Part #
C1364046
Package
DIP-14-2.54mm
Description
125mW 13 14 180Ω ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS