PWR221T-30-R040J
MFR.Part #
PWR221T-30-R040J
JLCPCB Part #
C3504930
Package
TO-220
Description
-50℃~+150℃ 30W 40mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS