4114R-2-682LF
MFR.Part #
4114R-2-682LF
JLCPCB Part #
C1360418
Package
DIP-14-2.54mm
Description
125mW 13 14 6.8kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS