4114R-2-683LF
MFR.Part #
4114R-2-683LF
JLCPCB Part #
C1360391
Description
125mW 13 14 68kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS