CR0201AFW-3001GAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0201AFW-3001GAS
JLCPCB Part #
C6490382
Description
-55℃~+125℃ 3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS