LT3032IDE-12#PBF
MFR.Part #
LT3032IDE-12#PBF
JLCPCB Part #
C666533
Description
-40℃~+125℃ 12V 150mA 2 20V 20uVrms 300mV 30uA 68dB@(120Hz) Fixed Negative、Positive Over Current Protection、Over Temperature Protection DFN-14-EP(3x4) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS