LT3032EDE-12#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT3032EDE-12#PBF
JLCPCB Part #
C666525
Package
DFN-14-EP(3x4)
Description
-40℃~+125℃ 12V 150mA 2 20V 300mV@(150mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive and Negative DFN-14-EP(3x4) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS