LT3032IDE-15#PBF
MFR.Part #
LT3032IDE-15#PBF
JLCPCB Part #
C666535
Description
-40℃~+125℃ 150mA 15V 2 20V 300mV 60uA 68dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive and Negative DFN-14-EP(3x4) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS