AD5112BCPZ10-RL7
MFR.Part #
AD5112BCPZ10-RL7
JLCPCB Part #
C649212
Description
-40℃~+125℃ 1 10kΩ 2.3V~5.5V 35ppm/℃ 4MHz 64 EEPROM I2C ±8% LFCSP-8-EP(2x2) Digital Potentiometers ROHS