AD5113BCPZ10-RL7
MFR.Part #
AD5113BCPZ10-RL7
JLCPCB Part #
C649219
Description
-40℃~+125℃ 1 10kΩ 2.3V~5.5V 2MHz 35ppm/℃ 64 EEPROM Logarithmic ±8% LFCSP-8-EP(2x2) Digital Potentiometers ROHS