LTC3621EMS8E-23.3#TRPBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LTC3621EMS8E-23.3#TRPBF
JLCPCB Part #
C685315
Package
MSOP-8-EP
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1A 2.25MHz 2.7V~17V 3.3V Buck Buck Built-in Fixed Yes MSOP-8-EP DC-DC Converters ROHS