AD5114BCPZ10-RL7
MFR.Part #
AD5114BCPZ10-RL7
JLCPCB Part #
C649225
Description
-40℃~+125℃ 1 10kΩ 2.3V~5.5V 2.5uA 2MHz 32 35ppm/℃ EEPROM I2C ±8% LFCSP-8-EP(2x2) Digital Potentiometers ROHS