AOW14N50
MFR.Part #
AOW14N50
JLCPCB Part #
C7214612
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 14A 2.297nF 23pF 278W 380mΩ@10V 4.5V 500V 51nC@10V TO-262 MOSFETs ROHS