AOWF14N50
Extended
Manufacturer
Alpha & Omega Semicon
MFR.Part #
AOWF14N50
JLCPCB Part #
C5587829
Package
TO-262F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 14A 2.297nF 23pF 380mΩ@10V 4.5V 500V 51nC@10V TO-262F MOSFETs ROHS