AOT12N50
MFR.Part #
AOT12N50
JLCPCB Part #
C6465430
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.633nF@25V 12A 250W 37nC@10V 4.5V 500V 520mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS