AMSR1-781.8Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AMSR1-781.8Z
JLCPCB Part #
C6121132
Package
SIP,11.7x7.5mm
Description
1 1.8V 1A 4.75V~18V 76% SIP,11.7x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS