AMSR1-782.5Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AMSR1-782.5Z
JLCPCB Part #
C7214359
Package
SIP,11.7x7.5mm
Description
1 1A 2.5V 4.75V~18V 81% SIP,11.7x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS