AMSRW-786.5Z
MFR.Part #
AMSRW-786.5Z
JLCPCB Part #
C6124115
Package
SIP,11.7x7.5mm
Description
1 500mA 6.5V 83% 9V~72V SIP,11.7x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS