AMSRL-781.8JZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AMSRL-781.8JZ
JLCPCB Part #
C7214373
Package
SMD,15.2x11.4mm
Description
1 1.8V 4.75V~28V 500mA 69% SMD,15.2x11.4mm DC-DC Power Modules ROHS