AMSR1-783.3Z
MFR.Part #
AMSR1-783.3Z
JLCPCB Part #
C5562322
Package
SIP,11.7x7.5mm
Description
1 1A 3.3V 4.75V~18V 85% SIP,11.7x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS