AM5TW-4818DH35Z
MFR.Part #
AM5TW-4818DH35Z
JLCPCB Part #
C5584773
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-18V~18V 139mA 18V~72V 2 3.5kV 5W 82% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS