AM4TW-4818DH35Z
MFR.Part #
AM4TW-4818DH35Z
JLCPCB Part #
C6120345
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-18V~18V 100mA 18V~72V 2 3.5kV 4W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS