EC4A15HM-E
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC4A15HM-E
JLCPCB Part #
C6238676
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 15V 18V~36V 2 200mA 6W 87% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS