AM5TW-4818SH35Z
MFR.Part #
AM5TW-4818SH35Z
JLCPCB Part #
C7072539
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V 18V~72V 270mA 3.5kV 5W 83% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS