AM4TW-4809DH35Z
MFR.Part #
AM4TW-4809DH35Z
JLCPCB Part #
C6120339
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-9V~9V 18V~72V 2 220mA 3.5kV 4W 81% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS