AM4T-0512DH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM4T-0512DH35Z
JLCPCB Part #
C6120300
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-12V~12V 160mA 2 3.5kV 3.8W 4.5V~9V 81% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS