AM15CW-2405D-NZ
MFR.Part #
AM15CW-2405D-NZ
JLCPCB Part #
C6120361
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5A 1.5kV 15W 2 5V 87% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS