AM5T-0512DH35Z
MFR.Part #
AM5T-0512DH35Z
JLCPCB Part #
C7214529
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-12V~12V 2 208mA 3.5kV 4.5V~9V 5W 82% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS