AM4T-2409SH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM4T-2409SH35Z
JLCPCB Part #
C5549926
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V~36V 3.5kV 444mA 4W 80% 9V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS