AM6T-4824SH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM6T-4824SH35Z
JLCPCB Part #
C5561987
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 24V 250mA 3.5kV 36V~72V 6W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS