ASPI-M3015-6R8M-T
MFR.Part #
ASPI-M3015-6R8M-T
JLCPCB Part #
C2050685
Package
SMD,3x3mm
Description
1.6A 2.5A 6.8uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS