ASPI-M3015-2R2M-T
MFR.Part #
ASPI-M3015-2R2M-T
JLCPCB Part #
C2044928
Package
SMD,3x3mm
Description
2.2uH 2.4A 3.6A ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS