AIMC-0603-22NJ-T
MFR.Part #
AIMC-0603-22NJ-T
JLCPCB Part #
C2044534
Package
0603
Description
1.7GHz 12@100MHz 22nH 300mA 400mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS