ASPI-0628-1R5N-T1
MFR.Part #
ASPI-0628-1R5N-T1
JLCPCB Part #
C1332251
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 4.2A 5.1A ±30% SMD,6x6mm Inductors (SMD) ROHS