ASPI-M3015-3R3M-T
MFR.Part #
ASPI-M3015-3R3M-T
JLCPCB Part #
C2044930
Package
SMD,3x3mm
Description
2.1A 3.3A 3.3uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS