ASPI-8040LR-1R0N-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-1R0N-T
JLCPCB Part #
C3223715
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
12A 18.2A 1uH 4.63mΩ ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS