ASPI-8040LR-1R0M-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-1R0M-T
JLCPCB Part #
C3222724
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
12A 1uH 4.63mΩ ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS