ASPI-8040HS-8R2N-T
MFR.Part #
ASPI-8040HS-8R2N-T
JLCPCB Part #
C3222392
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10A 5.5A 50.8mΩ 8.2uH ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS