IHLP3232DZER4R7M8A
MFR.Part #
IHLP3232DZER4R7M8A
JLCPCB Part #
C17626249
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
28.46mΩ 4.7uH 7.2A 9.1A AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS