ASPI-8040HS-8R2M-T
MFR.Part #
ASPI-8040HS-8R2M-T
JLCPCB Part #
C3222460
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10A 5.5A 50.8mΩ 8.2uH ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS