ASPI-8040HS-3R3N-T
MFR.Part #
ASPI-8040HS-3R3N-T
JLCPCB Part #
C3221462
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
17.7mΩ 20A 3.3uH 9.2A ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS