ASPI-8040HS-2R2N-T
MFR.Part #
ASPI-8040HS-2R2N-T
JLCPCB Part #
C3221854
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10.5A 13.7mΩ 2.2uH 23A ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS