ASPI-8030HS-4R7M-T
MFR.Part #
ASPI-8030HS-4R7M-T
JLCPCB Part #
C3224218
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10.5A 34.2mΩ 4.7uH 6.6A ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS